Joyce Royce Rare Books

Quick Search

Author
Title
Description
Keyword
 
 
 
 

Click on Title to view full description

 
801 BRENDEL, Alfred Von Teufeln. Devil's Pageant. Poems by Alfred Brendel. English version by author with Richard Stokes. Etchings, drawings, and sculpture by George Nama. Essays by Yves Bonnefoy and Charles Simic.
New York Shepherd & Derom Galleries 2001 sewn, illustrated stiff paper cover Fine. Exhibition catalogue. In-4, 48 pp., bl/w and colour ills. + photographs 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
802 BRENT, Michel Antarctica en België. Honderd jaar geschiedenis, onderzoek en mysteries.
Brussel Labor 1997 geïllustreerde kartonnage Nagenoeg als nieuw. Index. Bibliografie. Klein in-4, 335 pp., honderden zw/w en kleurenfoto 

Price: 27.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
803 BRENT, Peter Het Mongoolse Rijk van Djengis Khan tot Timoer Lenk
Helmond Uitgeverij Helmond 1979 blauw linnen, goudopdruk op rug, geïllustreerde st Nagenoeg als nieuw. Tijdtabel. Register. Groot in-8, 264 pp., talrijke zw/w en kleurenills. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
804 BRESSELEERS, F. & KANORA, H. Portret van Ekeren. Foto's: Roger Keukelinck
Ekeren Gemeentebestuur 1973 ingenaaid, geïllustreerde stijve papieromslag Omslag licht onfris mer sleet aan randen rug, binnenin goed. Bibliografie. In-4, 237 pp., zw/w foto's en ills. 

Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
805 BRESSELEERS, Fr. / KANORA, H. Op de drempel van de Polder. Ekeren, ontstaan en groei
Ekeren Davidsfonds 1963 ingenaaid, geïllustreerde papieromslag Goed exemplaar. Naam- en zaakregister. In-8, 136 pp., zw/w ills., foto's en kaarten 
Reeks Plaatselijke Monografieën, nr. 13 
Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
806 BRESSELEERS, Frans / KANORA, Hendrik Huize Zuster Nathalie en Kompagnie. Het godshuis te Ekeren 1868-1968
Ekeren Komitee Eeuwfeestviering Godshuis 1968 softcover, papierkaft, vooraan geïllustreerd Zeer goede staat. In-8, 181 pp., zw/w foto's en ills. 

Price: 22.30 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
807 BRESSELEERS, Frans / KANORA, Hendrik Geschiedenis van Ekeren. Opgedragen aan schooljeugd en schooloverheden.
Brussel Periodica 1935 geniet, geïllustreerde papieromslag Omslag licht onfris, nummertje bovenaan voorplat, binnenin behoorlijk wat roest. Naamlijst. In-8, 55 pp., zw/w foto's en ills. 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
808 BRET, Paul-Louis Au feu des événements. Mémoires d'un journaliste. Londres-Alger 1929-1944
Paris Plon 1959 sewn, paper cover, front printed in black and red Slight edgewear, name and date on p1, otherwise near fine, uncut. In-8, 443 pp., 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
809 BRETON, André Poèmes. Huitième édition.
Paris Gallimard 1948 sewn, paper cover Spine sunned, browned,poor quality paper. Some edgewear, pages unevenly trimmed. In-8, 271 pp. 

Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
810 BRETON, Jean Vacarme au secret. Précédé de Je dis toujours adieu, et je reste
Paris Éditions Saint-Germain-des-Pres 1925 sewn, illustrated stiff paper cover First edition. Autographed by Breton with a two line dedication to Belgian avant-garde author Freddy de Vree. In-8, 117 + (9) pp. 
"Poètes Contemporains" 
Price: 25.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
811 BREUR, Dunya Een verborgen herinnering. Tekeningen van Aat Breur-Hibma uit het vrouwenconcentratiekamp Ravensbrück en de gevangenis in Utrecht 1942-1945.
Amsterdam Tiebosch 1983 ingenaaid, geïllustreerde stijve papieromslag In goede staat. Met Literatuurlijst en Register. Groot in-8, 272 pp., zw/w ills., 1 kaart 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
812 BREYNAT, Gabriel Cinquante ans aux Pays des Neiges. I. Chez les Mangeurs de Caribou.
Montréal Fidés 1945 sewn, illustrated stiff paper cover Cover smudged, pages unevenly trimmed, booksellers' stamps. French text. In-8, 347 pp., bl/w photographs and ills. 

Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
813 BREYTENBACH, Breyten De boom achter de maan. Verhalen. Vertaling Adriaan van Dis en Jan Louter. Met tekeningen van de auteur.
Amsterdam Van Gennep 1974 paperback Inscriptie vorige eigenaar, verder goed exemplaar. In-8, 124 pp., zw/w ills. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
814 BRIALMONT, A. De la guerre, de l'armée et de la garde civique.
Bruxelles Kiessling et Compagnie 1850 sewn, paper cover Tape repair to rather damaged spine, some pages dog-eared, inside near fine. French text. Rare. In-12, 178 pp. 

Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
815 BRICE, Martin H. Stronghold. A history of military architecture
London B.T. Batsford 1984 hardcover, gilt lettering on spine, pictorial pric Near fine. Bibliography. Index. Small in-4, 192 pp., numerous bl/w photographs and 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
816 BRIEGER, Lothar Das Pastell. Seine Geschichte und seine Meister.
Berlin Verlag für Kunstwissenschaft 1920's cloth, illustrated front Text in german. The pages onto which the colour illustrations are pasted show foxing, otherwise the inside is near fine. A former owner has seen fit to restore and beautify the cover, and while he hasn't done really monstrous things he certainly didn't bring any genius to the task. In-8, 430 pp., 262 bl/w and 9 colour ills. 

Price: 29.75 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
817 BRIELS, J. De Zuidnederlandse immigratie 1572-1630
Bussum Unieboek 1978 ingenaaid, geïllustreerde stijve papieromslag met Goed exemplaar. Bibliografie. Personenregister. Groot in-8, 110 pp., zw/w ills. 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
818 BRIELS, Jan Vlaamse schilders in de noordelijke Nederlanden in het begin van de Gouden Eeuw 1585-1630
Antwerpen Mercatorfonds 1987 imitatie velijn, groen linnen, goudopdruk vooraan  Nieuw. Bibliografie.Personenregister. In-folio, 454 pp., 571 zw/w en kleurenills. 

Price: 60.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
819 BRILL, Willy Een kalkoen met een hemd. 4000 jaar joodse wijsheden.
's-Gravenhage BZZTôH 1992 paperback Goed exemplaar. In-8, 128 pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
820 BRINCKMANN, A. E. Esprit des nations. France - Italie - Allemagne
Bruxelles Les Éditions de la Toison d'Or 1943 sewn, paper cover Near fine. Translated from German by Paul De Man and Jean-Jacques Etienne. French text. In-8, 268 + (5) pp., bl/w ills. 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
821 BRINKGREVE, G. en anderen Alarm in Amsterdam. Het lot der oude binnensteden.
Amsterdam/Brussel Elsevier 1956 hardcover, geen omslag Zeer goed In-8, 120 pp., veel zw/w ills. en foto's, 1 uitsla 

Price: 12.40 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
822 BRINTON, Crane Ideeën en mensen. Twee delen: Tot aan de renaissance. Sinds de renaissance.
Den Haag Servire z.d. bruin linnen, goudopdruk op rug, titelbladen in r Goed. Overzicht van de geschiedenis van het menselijk denken. In-4, 232 + 232 pp. 

Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
823 BRION, Marcel L'œil, l'esprit et la main du peintre
Paris Plon 1966 red cloth in dj Small tears in dj. Small spot on front endboard, otherwise very good. In-8, 344, bl/w ills 

Price: 12.40 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
824 BRION, Marcel L'Age d'Or de la Peinture Hollandaise.
Bruxelles Meddens 1964 mauve cloth, gilt lettering on front and spine, il Slight edgewear to dj, otherwise fine. Biographical notes. Index. French text. In-8, 279 pp., XVI colour plates, 62 bl/w ills. 
Collection Luctor et Emergo 
Price: 17.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
825 BRION, Marcel Pierre Puget.
Paris Plon 1930 sewn, stiff paper cover, front printed in red and Near fine, pages unevenly trimmed. Bibliography. Chronological table. Summary Catalogue of Puget's work. Alphabetical index. French text. In-8, 178 pp., bl/w ills. 
Les Maitres de l'Art 
Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
826 BROC-SAILLARD, Marie-Colette Souvenirs d'une Franc-Comtoise. Préface de Marcel Aymé
s.l. La Nouvelle Revue Franc-Comtoise 1967 sewn, illustrated paper cover (A. Guillemin) Fine. With author's dedication, date and signature on front endpaper. French text. In-8, 180 pp. 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
827 BROCKMAN, John Einstein, Gertrude Stein, Wittgenstein en Frankenstein. Het wetenschappelijk universum. Vert. door Govert Schilling
Amsterdam Contact 1989 paperback Nagenoeg als nieuw. Bibliografie. Groot in-8, 252 pp., zw/w ills. + diagrammen 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
828 BROECKX, C. Histoire de Collegium Medicum Antverpiense
Anvers Buschmann 1858 black halfleather, 5 raised bands, floral motifs a Some edgewear, also to corners, leather of spine rubbed in places, inside near fine. Exlibris on inside front endboard. French text. History of Antwerp's Medical College. Rare. In-8, 389 pp., bl/w ills., 1 as frontispiece 

Price: 100.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
829 BROECKX, Louis De passieve intentionaliteit in de genetische filosofie van Husserl. Een onderzoek naar het schema Auffassung - Auffassungsinhalt. Proefschrift aangeboden tot het verwerven van de graad van licentiaat in de Filosofie.
Leuven Faculteit Wijsbegeerte en Letteren, Kath. Univ. 1970 softcover Met kleine opdracht en datum plus handtekening auteur. Kleine ezelsoren bovenaan laatste pp., verder zeer goed. In-4, 302 pp. 

Price: 24.80 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
830 BROEKAERT, Arthur Jan Palfijn. 1650 - Een levensbeeld - 1730
Brugge Cultura. H. Cayman-Seynave [? ca 1930] ingenaaid, tekening op voor- en achterplat, versie Onopengesneden, mooi geïllustreerd, achterplat wat verschenen, verder zeer goed In-8, 264 pp, vele zw.w en kleurills. 

Price: 33.45 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
831 BROEKHUIZEN, S. Het raadsel der iepenziekte
Baarn Bosch & Keuning s.d. ingenaaid, geïllustreerde papieromslag Goed exemplaar. Naam vorig eigenaar op schutblad. Vierkant in-8, 40 pp., zw/w foto's en ills. 
Libellenserie Nr. 134 
Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
832 BROKKEN, Ann / PENNEMAN, Theo Sterren in Beelden. Astrologie in de eeuw van Mercator
Sint-Niklaas Stadsbestuur 1994 paperback Nieuw. Tentoonstellingscatalogus. In-4, 176 pp., talrijke zw/w en kleurenills. + fot 

Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
833 BROKKEN, Ann e.a. Sterren in Beelden. Astrologie in de eeuw van Mercator
Sint-Niklaas Stadsbestuur 1994 paperback Tentoonstellingscatalogus. Nieuw. In-4, talrijke zw/w en kleurenfoto's en ills. 

Price: 27.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
834 BROKKEN, Ann e.a. Femme fatale, tussen liefde en dood.
Sint-Niklaas Stedelijk Museum 1992 geïllustreerde papieromslag Tentoonstellingscatalogus met veel aandacht voor het werk van Félicien Rops. Nieuw. In-4, 141 pp., talrijke zw/w en kleurenfoto's en i 

Price: 25.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
835 BROKKEN, Jan / SCHOUTEN, Martin / JANSEN van GALEN, John / ROTHUIZEN, William Het volle leven. Portretten uit de Haagse Post.
Amsterdam De Arbeiderspers 1978 paperback Binnenkant omslag en schutbladen onfris, verder goed. Over Gerrit Kouwenaar, Lucebert, Hans Lodeizen, Jan Wolkers, Doeschka Meijsing, Joop Waasdorp, Sal Santen, F.C. Terborgh, Theo Thijssen, Frederik van Eeden en Slauerhoff. In-8, 240 pp. 
Grote ABC nr. 316 
Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
836 BROM, John L. La brousse sans pitié
Paris Presses Mondiales 1954 sewn, paper cover printed in red and black Small piece of cover missing near bottom of spine, otherwise good. French text. In-8, 382 pp., bl/w photographs 
Documents du Monde 
Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
837 BROMBERG, Anne R. Dallas Museum of Art. Selected Works.
Dallas Museum of Art 1983 blue ed. cloth, gilt lettering on front and spine, Minimal edgewear to dj. Fine. In-4, (5) + 219 pp., numerous colour and bl/w ills 

Price: 19.85 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
838 BRONGERS, J. A. ABCDarium voor de boekensneuper
Amersfoort Bekking 1989 paperback Goed exemplaar. In-8, 161 pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
839 BRONKHORST, W. Van Moissac tot Reims. Beschouwingen over romaansche en gothische plastiek in Frankrijk.
Tilburg W. Bergmans 1946 bruin halflinnen, goudopdruk op rug, geïllustreerd Enige sleet en kleefbandherstelling aan randen stofomslag, binnenin goed. Beknopt literatuuroverzicht. In-8, 171 pp., 48 zw/w ills., kaart 

Price: 17.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
840 BRONNE, Carlo Le miroir de la Belgique. Quand les autres nous jugent.
Bruxelles Banque de Paris et des Pays-Bas 1957 vellum spine, green boards, gilt lettering on fron Colophon at the back signed by the author. Printed on 'Pannekoek' especially manufactured for this edition. Mint. In-4, (7) + 213 + (6) pp., 20 sepia and colour pla 

Price: 49.60 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
841 BRONNE, Carlo Profils perdus, Cœurs retrouvés
Bruxelles Ad. Goemaere 1963 sewn, illustrated paper cover Near fine. With dedication and signature author. French text. In-12, 294 pp., bl/w plates and photographs 

Price: 16.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
842 BRONNE, Carlo Belles étrangères en Belgique. De la reine Margot è Charlotte Brontë. 21 destinées de femmes célèbres qui ont vécu, aimé, souffert parmi nous.
s.l. Jourdan-le-Clerq 2004 paperback Near fine. French text. In-8, 205 pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
843 BRONNE, Charles L'Industrie Belge et ses animateurs. Ouvrage publiée sous la direction artistique der Georges Koister avec des compositions de Jean Donnay.
Bruxelles chez l'auteur undated (ca 1940) sewn, paper cover, illustrated wrappers, white let some edgewear and small tears to wrappers, dedication by former owner on p1, otherwise fine. Largely uncut. Tells the tale of development of belgian industry. French text. Richly illustrated. In-4, 179 + (5) pp., numerous bl/w ills. + photogr 

Price: 25.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
844 BRONTË, Charlotte Jane Eyre.
Wageningen L. J. Veen 1978 bruin leder,goudopdruk vooraan en in zwart label o Nieuw. Klassieker. In-8, 445 pp. 
Amstel Klassieken 
Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
845 BRONZWAER, W. e.a. T.S. Eliot. Een Amerikaan in Europa.
Baarn Ambo 1988 paperback Nagenoeg als nieuw. In-8, 179 pp., enkele zw/w foto's 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
846 BROOKE, Christopher Die grosse Zeit der Klöster 1000-1300. Mit 44 Farbbildern und über 300 Foto's von Wim Swaan sowie 31 Karten und Grundrissen.
Freiburg Herder 1976 black cloth, gilt lettering on spine, illustrated Fine. Bibliography. Index of names. German text. In-4, 272 pp., 44 colour plates, 31 maps and groun 

Price: 25.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
847 BROOKES, L. Elliott Twentieth Century Machine Shop Practice
Chicago Frederick J. Drake & Co 1915 green ribbed cloth, emb. front cover and spine, gi Stamp on first page, cover somewhat worn with slight stains and tired corners, otherwise good In-8, 631 + [11] pp., 423 bl/w ill.,(2 fldg), 58 t 
Drake's Mechanical Books 
Price: 28.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
848 BROOKNER, Anita Familie en vrienden. Vertaald door M. Lindenburg
Amsterdam Contact 1985 paperback Goed exemplaar. Oorspronkelijke titel: Family and friends. In-8, 190 pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
849 BROOKS, Louise Loulou in Hollywood.
Amsterdam Het Wereldvenster 1989 paperback Handtekening vorige eigenaar op titelpagina, verder nagenoeg als nieuw. Filmografie. In-8, 138 pp., zw/w foto's 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
850 BROSIO, Valentino Mobili italiani dell'Ottocento.
Milano Antonio Vallardi 1964 green cloth, gilt lettering in black vignette on f Spine bleached, inside near fine. Italian text. Author's signature on p4. In-4, 157 pp., numerous bl/w and colour ills. 

Price: 40.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
851 BROUCKE, Koen Onvoltooide levensbeschrijvingen (1997 - 2003) Biographies inachevées. Ubicumque Cahier 1
Antwerpen Thierry Lagrange 2003 paperback New. Signed, dedicated and dated by the artist. Text in Dutch and French. In-4, 39 pp., bl/w and colour pictures and ills. 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
852 BROUETTE, Emile / MANNING, Eugène Bibliographie de la Belgique Cistercienne.
Rochefort La Documentation Cistercienne 1974 sewn, paper cover Small tears near top and bottom of spine, otherwise good. In-8, 241 pp. 
Documentation Cistercienne - vol. 13 
Price: 16.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
853 BROUNTS, Albert (e.a.) Noordnederlandse miniaturen. De Gouden Eeuw der boekverluchting in de Noordelijke Nederlanden. Catalogus.
Brussel Koninklijjke Bibliotheek Albert 1 1971 softcover, voor- en achteraan geïllustreerd Beetje sleet aan rug, verder zeer goed. In-8, VII + 97 pp. + 32 zw/w platen 

Price: 14.85 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
854 BROUWER ANCHER, A. J. M. De Gilden.
's-Gravenhage Loman & Funke 1895 bruin halflinnen, gemarbreerde platten, goudopdruk Heringebonden, originele geïllustreerde papieromslag binnenin bewaard, nummerlabeltje onderaan voorplat, bibliotheekstempel, sleet aan randen band, binnen in goed. In-12, XII + (2) + 294 pp. 

Price: 17.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
855 BROUWERS, Bert Literatuur en revolutie.Deel 2. De vlaamse literatuur en de revolutie van 1848.
Meppel Boom 1971 grote paperback Exlibrisstempel op titelpagina, verder nagenoeg als nieuw. In-8, 270 pp. 

Price: 11.15 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
856 BROUWERS, Jaak De krekels. Gedichten
Brussel/Amsterdam Manteau 1978 ingenaaid, stijve papieromslag Goed exemplaar. Eerste druk. Met uitgebreide opdracht aan Frans Borremans, gesigneerd en gedateerd. In-8, 44 pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
857 BROUWERS, Jeroen Feuilletons. Extra Edietzie. Herfst 1996
Zutendaal / Amsterdam Nole me Tangere / Atlas 1996 stijve papieromslag, vooraan geïllustreerd Als nieuw. Essays en polemieken. In-8, 162 pp. 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
858 BROUWERS, Jeroen Feuilletons. Zomer 1996
Zutendaal / Amsterdam Nole me Tangere / Atlas 1996 geïllustreerde stijve papieromslag Als nieuw. Essays en polemieken In-8, 114 + (6) pp., 16 zw/w foto's 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
859 BROWN, Ashley / HALLER, Robert S. (editors) The achievement of Wallace Stevens.
Philadelphia J. B. Lippincott Company 1963 stiff paper cover Signature and date on title page, otherwise near fine. Bibliography. In-8, 287 + (3) pp. 
Keystone Books 
Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
860 BROWN, Christopher / VLIEGHE, Hans a.o. Van Dyck 1599-1641. KMSK, Antwerpen, 15 mei - 15 augustus / Royal Academy of Arts, London, 11 september - 10 december 1999
London/Antwerpen Royal Academy Publications/Antwerpen Open 1999 bruin linnen, geïllustreerde stofomslag Als nieuw. 6 essays van 6 kunsthistorici. Chronologie. Bibliografie. Index. In-folio, 359 pp., honderden kleurenills. 

Price: 45.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
861 BROWN, Edward Espe Tassajara kookboek. Een vegetarisch kookboek gebaseerd op respect voor jezelf.
Deventer Ankh-Hermes 1981 geïllustreerde kartonnage Goed exemplaar. Register. In-8, 284 pp., talrijke zw/w ills. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
862 BROWN, Lady Richmond Op reis naar het onbekende. Ontdekkingstocht van een vrouw naar de onbekende Indianen-stammen van Centraal Amerika.
Amsterdam J. M. Meulenhoff s.a. beige linnen band met ingewerkte illustratie op vo Nagenoeg als nieuw. In-8, 331 + (13) pp., vele zw/w foto's, 1 als fron 

Price: 24.80 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
863 BROWN, Robert a.o. René Magritte. Le domaine enchanté. 1 july 1998 at 7.00 p.m.
London Christie's 1998 hardcover New. With several explanatory articles about the work and quotes from the artist Oblong in-4, 92 pp., colour ills., bl/w pictures 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
864 BROWNSTONE, David / FRANCK, Irene Dictionary of 20th Century History
New York Prentice Hall 1990 hardcover, silver lettering on spine, dj Near fine. Printed in double columns. Large in-8, 444 pp. 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
865 BROZZI, Mario, a.o. Les Lombards. Traduction française d'Amina Sinna.
Paris Zodiaque 1981 blue cloth, silver lettering on spine, illustrated Fine. French text. In-4, 249 pp., numerous colour and bl/w photograph 

Price: 100.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
866 BRUCKNER, Pascal De dieven van de schoonheid. Roman. Vertaling Leo Gillet.
Amsterdam De Bezige Bij 1998 paperback Leesvouwtje op rug, licht onfris op bladsnee onderaan, verder goed. Oorspronkelijke titel: Les voleurs de beauté. In-8, 292 pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
867 BRUDER, K. Timbres-poste à l effigie de médecins
Bâle F. Hoffmann-La Roche s.d. 16 caterns loose in paper folder This is a series of stamps featuring doctors. French text. Rare. In-8, unpaginated, 16 colour plates 

Price: 22.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
868 BRUEL, C. 400 jeux pour jeunes filles et enfants classés au point de vue éducatif.
Paris Étienne Chiron undated (1940's) sewn, illustrated paper cover with rounded corners Cover slightly smudged, paper lightly browned. Alphabetical index. Small in-8, 261 + (3, publicité) pp., diagrams 

Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
869 BRUGMANS, L. J. Stapvoets voorwaarts. Sociale geschiedenis van Nederland in de negentiende eeuw. Tweede herziene druk.
Haarlem Fibula-Van Dishoeck 1978 blauw linnen, geïllustreerde stofwikkel Als nieuw. Bibliografie. Register. In-8, 127 + (1) pp., talrijke zw/w platen en ills. 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
870 BRUHAT, Georges Les étoiles.
Paris Félix Alcan 1939 sewn, paper cover Cover somewhat soiled and badly rubbed at the back, piece of title page missing, tear in p1. Library stamp. French text. In-8, VIII + 238 pp. 62 bl/w in-text fig., bl/w pl 
Nouvelle Collection Scientifique 
Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
871 BRULEZ, Raymond Novellen en schetsen. Tweede druk.
Brugge De Garve 1936 ingenaaid, geïllustreerde papieromslag Goed exemplaar. Met korte schets van Brulez door Raymond Herreman. In-8, 47 pp., zw/w ills., lettrines en banderollen 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
872 BRULEZ, Raymond Het huis te Borgen. Tweede druk.
Amsterdam J. M. Meulenhoff 1952 hardcover, geïllustreerde stofomslag Sleet aan randen stofomslag, verder goed. In-8, 156 pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
873 BRUMMER, G. Vakmanschap is Meesterschap: Deel II
Enschede De Grolsche Bierbrouwerij 1969 groen linnen, goudopdruk vooraan en op rug Nagenoeg als nieuw. Vierkant in-8, ongepagineerd (178 pp.) , talrijke  

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
874 BRUN, Jean Dictionnaire de la radio à l'usage des étudiants en T.S.F. et des radiotechniciens.
Paris Albin Michel 1948 paperback, illustrated front Near fine. In-8, 548 pp. 

Price: 14.85 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
875 BRUNHAMMER, Yvonne Meubles et ensembles anglais (Regency)
Paris Charles Massin undated (1970's) beige cloth, red lettering on front and spine, ill Some edgewear to dj, otherwise near fine. French text. In-4, (6) pp. + 36 bl/w plates 
Collection ""Meubles et Ensembles"" 
Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
876 BRUNO, J.-M. de L'Espagne mystique au XVIe siècle. Le Gréco à Tolède par Bernard Champignolle. Études graphologiques par Suzanne Bresard. À propos d'un dessin de St. Jean de la Croix par René Huyghe.
Paris Arts et Métiers Graphiques 1946 sewn, stiff paper cover under paper wrapper, title Edgewear and small tears near top and bottom of spine, otherwise near fine. In-4, 206 + (2) pp., numerous bl/w ills. 
Collection Documents d'Art et d'Histoire 
Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
877 BRUNS, Dmitri / KANGROPOOL, Rasmus Tallinn. Ensembles architecturaux et monuments.
Leningrad Editions d'art Aurore 1980 photographically illustrated cloth in pictorial dj Some edgewear and discreet tape repair to dj. Near fine. In-4, ca 200 pp., 181 colour and bl/w ills. 

Price: 22.30 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
878 BRUNTON, Paul Een heremiet in de Himalaya
Amsterdam A. J. Strengholt's Uitgeversmaatschappij N.V. 1949 beige uitgeversband, groen vignet op voorplat Vlekje onderaan rug, verder zeer goed. In-8, 232 pp. 

Price: 31.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
879 BRUSSE, M. J. Op het eiland Langbroek op Marken. Met vijftig penteekeningen waarvan vier in kleuren door Wilm Wouters. Tweede druk
Rotterdam W.L & J. Brusse z.d. ingenaaid, geïllustreerde papieromslag Scheurtjes aan onder- en bovenkant rug, sleet aan randen, achterplat onfris, gedeeltelijk onopengesneden, achteraan slordig opengesneden met schade aan vier pp als gevolg, zonder evenwel tekst te schaden. In-8, 169 + (4) pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
880 BRUSSELMANS, Herman Het spook van Toetegaai.
Amsterdam Prometheus 2005 paperback Eerste druk. Nagenoeg als nieuw. In-8, 335 pp. 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
881 BRUSSELMANS, Herman Kou van jou. Bevat de romans Heden ben ik nuchter - Zijn er kanalen in Aalst ? - Dagboek van een vermoeide egoIst - Vlucht voor mij.
Amsterdam Ooievaar Pockethouse 1995 paperback Nagenoeg als nieuw. In-8, 726 pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
882 BRUSSELMANS, Herman Het mooie kotsende meisje
Amsterdam Prometheus 1993 paperback Goed exemplaar. In-8, 233 pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
883 BRUSSELMANS, Herman Het einde van mensen in 1967.
Amsterdam Prometheus 1999 grote paperback Nieuw. Eerste druk. In-8, 199 pp. 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
884 BRUSSELMANS, Herman De kus in de nacht.
Amsterdam Prometheus 2002 paperback, portret auteur op achterflap Lichte sleet aan randen, rug enigszins hol. Eerste druk In-8, 613 pp. 

Price: 13.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
885 BRUSSELMANS, Herman De terugkeer van Bonanza.
Amsterdam Prometheus 1995 paperback Eerste druk. Leesvouwtjes op rug. In-8, 270 pp. 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
886 BRUSSELMANS, Herman Dagboek van een vermoeide egoïst.
Amsterdam Bert Bakker 1989 grote paperback Eerste druk. Nagenoeg als nieuw. In-8, 194 pp. 

Price: 17.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
887 BRUSSELMANS, Herman Mank. Roman.
Amsterdam Prometheus 2002 paperback Nieuw. Eerste druk. In-8, 183 pp. 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
888 BRUSSELMANS, Herman Kwantum.
Antwerpen/Vianen The House of Books 2007 paperback Nieuw. Exclusieve uitgave voor ECI - 40 jaar; Niet in de handel verkrijgbaar. In-12, 111 pp. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
889 BRUSSELMANS, Herman De droogte.
Amsterdam Prometheus 2003 grote paperback Nagenoeg als nieuw. Eerste druk. Groot in-8, 329 pp. 

Price: 11.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
890 BRUSSELMANS, Herman Zijn er kanalen in Aalst ?
Amsterdam Bert Bakker 1987 paperback Eerste druk. Gebruikssporen. Vlek op laatste pagina. In-8, 192 pp. 

Price: 25.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
891 BRUSSELMANS, Herman De perfecte koppijn
Amsterdam Prometheus 2007 paperback Eerste druk. Nagenoeg als nieuw. In-8, 271 pp. 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
892 BRUSSELMANS, Herman Mooie jonge goden. Vlaams literair talent.
Leuven Kritak 1986 stijve papieromslag, vooraan geïllustreerd Leesvouwtjes op rug. Eerste druk van de nu legendarische bundel, met werk van o.a. De jonge Brusselmans, Tom Lanoye en Stefan Hertmans, alsook van de vroeg gestorven Marc Mijlemans (Humo) en Wim Neetens. In-8, 170 pp., 

Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
893 BRUSSELMANS, Herman Vrouwen met een I.Q.
Amsterdam Prometheus 1995 paperback Naam vorig eigenaar op schutblad, verder nagenoeg als nieuw. Eerste druk. In-8, 210 pp. 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
894 BRUSSELMANS, Herman Vlucht voor mij.
Amsterdam Bert Bakker 1990 paperback Rug enigszins verkleurd, verder goed. Eerste druk. In-8, 232 pp. 

Price: 15.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
895 BRUTIN, Hugo (inleiding) Hugo Besard Etsen
Antwerpen Stichting Mercator - Plantijn 1984 geïllustreerde stijve papieromslag Nagenoeg als nieuw. Met de suite "Dieren van leven en dood" In-4, 47 pp., zw/w ills. 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
896 BRUTIN, Hugo / NEETENS, Adolf / GEERTS, Roger Leo Cleymans
Roeselare Roularta Art Books 2001 crème linnen, goudopdruk vooraan en op rug, geïllu Nieuw. Tekst in Nederlands, Frans, Engels en Duits. Gesigneerd door de kunstenaar. In-4, 193 + (4) pp., talrijke kleurenills. + foto' 

Price: 37.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
897 BRUWIER, Marinette / EECKHOUT, Paul / BOSMANT, Jules Gemeentelijke kunstschatten. Vijftig schilderijen. Inleiding tot de geschiedenis der gemeentelijke musea. Herdruk van de uitgave van 1961.
Brussel Gemeentekrediet van België / Arcvade 1976 bruin linnen, goudopdruk op rug, in foedraal Als nieuw. Met Bibliografische oriëntering bij de geschiedenis der gemeentelijke musea. In-4, 307 + (5) pp., 50 ingekleefde kleurenills. 

Price: 55.80 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
898 BRUYÈRE, Eddy Histoire de la Compagnie Royale des Anciens Arquebusiers de Visé 1579-1979
Visé Les Jeunes Arquebusiers 1979 sewn, paperback New. French text. In-8, unpaginated, numerous bl/w ills. 

Price: 10.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
899 BRUYLANTS, Liane Het andere land.
Antwerpen Libris z.d. (ca 1960) ingenaaid, stijve papieromslag, geïllustreerde sto Nr 160 van 400 exemplaren. Lichte sleet aan randen stofwikkel, verder nagenoeg als nieuw. In-8, 29 + (3) pp. 

Price: 12.50 EUR
Add to Shopping Cart
 
 
900 BRUYNINCKX, Mathieu Leidraad bij het handpoppenspel.
Deurne-Antwerpen J. Blokland z.d. ingenaaid, papieromslag Veel sleet aan randen, kleefbandherstelling aan schutbladen. Dit is exemplaar XXI (voor medewerkers) In-8, 66 + (4) pp. + 12 volblad zw/w platen, klein 

Price: 20.00 EUR
Add to Shopping Cart
 
< PREV  1 2 3 4 5 6 7 8   9  10  NEXT >  


Questions, comments, or suggestions
Please write to books@joyce-royce.be
Copyright©2012. All Rights Reserved.
Powered by ChrisLands.com

 

 

cookie